پرینتر های چاپ لیبل

لیبل

پرینتر های چاپ لیبل

همانطور که مستحضر هستید ، برای استفاده از لیبل  در محصولات ، اماکن و بسته بندی های خود ، میبایست دستگاه چاپ لیبل و یا پرینتر چاپ لیبل را تهیه نموده و آن را مورد استفاده قرار بدهید .

اما برخی از نکات برای تهیه دستگاه چاپ لیبل ضروری بوده و دانستن آنها خالی از لطف نمیباشد .

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در رابطه با پورت دستگاه چاپ لیبل خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

برای خرید  و تهیه دستگاه چاپ لیبل ، میبایست توجه پورت مصرفی در این دستگاه ها داشته باشید چرا که پورت دستگاه چاپ لیبل ، میتواند به شدت مهم باشد .

برخی از پورت های دستگاه چاپ لیبل عبارت اند از :

– پورت موازی

– پورت سریال

– پورت شبکه

– پورت یو اس بی

پورت موازی :

در این پورت که در بیشتر دستگاه های چاپ لیبل استفاده میشود ، مستقیم و استاندارد به پرینتر وصل شده و هیچ گونه وابستگی و نیاز به نصب درایور های پرینتر ندارد .

بنابرین ، عدم نیاز به نصب درایور و …. میتواند یک نقطه قوت برای این پورت به شمار آمده و باعث بشود که در بیشتر موارد و انتخاب ها در چاپ لیبل و دستگاه چاپ لیبل، از این پورت استفاده شود .

شاید برایتان سوال باشد که بدانید ، در مواقعی که از دستگاه های پرینتر و دستگاه های چاپ لیبل و رول زیادی استفاده میشود ، کدام یک از پورت ها میتواند کارایی بیشتری را داشته و مناسب واقع شود ؟

در جواب به این سوال میبایست خدمتتان اعلام نماییم که پورت شبکه میتواند بهترین انتخاب برای همچین اماکنی که نیاز به استفاده از تعداد زیاد دستگاه پرینتر میباشد بوده و میتواند نقش به سزایی را در تسریع بخشیدن به کار ها و امور مربوط به چاپ لیبل ببخشد .